Dlaczego ja?

Tomasz LisowiecDlaczego warto wybrać korepetycje akurat u mnie? Z kilku prostych przyczyn. Po pierwsze, jestem doświadczonym anglistą, który od 12 lat prowadzi szkolenia i kursy z języka angielskiego dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Po drugie – jestem cierpliwy, wyrozumiały i staram się dostosowywać program do zainteresowań moich kursantów. Po trzecie – wiele od siebie wymagam i chcę, by inni także od siebie wiele wymagali. Jeśli ja będę systematyczny i rzetelnie będę przygotowywał się do zajęć, od Ciebie oczekuję tego samego. Tylko wówczas osiągniemy szybkie i trwałe efekty, które Ciebie zaskoczą, a mi przyniosą nauczycielską satysfakcję.

Po czwarte – udzielam korepetycji i prowadzę kursy językowe we własnym domu, ale jestem elastyczny i zgodzę się na dojazdy do kursantów, a nawet prowadzenie zajęć on-line.

Po piąte… referencje mówią same za siebie:

„Tomek to świetny korepetetytor, który nie wiadomo jak sprawił, że teraz jestem szkolnym prymusem” Jacek M.

„Zajęcia z Tomkiem przebiegają w przyjemnej atmosferze, nie ma wrażenia, jakbyśmy wiele się uczyli. Na testach i egzaminach okazuje się jednak, że znajomość angielskiego mam o wiele lepszą – dziękuję”. Wanda P.